Solidny partner
na każde czasy.
O kancelarii
Strona główna  >  O kancelarii
Kancelarię prowadzę na podstawie wpisu na listę doradców podatkowych pod numerem 00985 prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych oraz w oparciu o uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadanych przez Ministra Finansów świadectwo kwalifikacyjne nr 13598/99. Motywacją do rozpoczęcia w 1994 r. prowadzenia działalności w zawodzie doradcy podatkowego były solidne podstawy w przedsiębiorstwach państwowych jak i również w firmach prywatnych.
Doradca podatkowy to nie tylko wykonywanie określonych w ustawie z dnia 5 lipca 1996 r.o doradztwie podatkowym czynności na rzecz klienta. To także swego rodzaju powołanie do niesienia pomocy podatnikom w rozwiązywaniu trudnych problemów z dziedziny prawa podatkowego. Priorytetem mojej Kancelarii jest zapewnienie moim klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przejęcie obowiązków oraz reprezentowania ich przed organami podatkowymi.
Specjalizuję się w obsłudze małych i średnich firm o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowaniu, zapewniając im kompleksową obsługę finansowo-księgową. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i do jego potrzeb dostosowany jest zakres świadczonych usług przez Kancelarię.
Jako doradca podatkowy posiadam polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przeze mnie usług doradztwa podatkowego co stanowi gwarancję bezpieczeństwa merytorycznego i finansowego dla prowadzonych firm.
Mam nadzieję, że Kancelaria spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Zapraszamy do współpracy.
Dodatkowe informacje
Kontakt
Doradca Podatkowy Irena Umecka
ul. Pułaskiego 5A; ul. Poniatowskiego 19
66-530 Drezdenko
tel. 604 982 778
Na skróty
Doradca Podatkowy Irena Umecka
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia